O nás

GALERIE PŘEROV

ČECHOVA 26, 750 02 PŘEROV

GPS:
Š.: 49.4503714N
D.: 17.4554472E

Dostupnost od centra města je 5min pěší chůzí. Čechova ulice, na které se OC Galerie Přerov nachází je jedna z hlavních tepen spojujících město s autobusovým a vlakovým nádražím (dostupnost od nádraží 10min pěší chůzí). Naučná cyklostezka končí 400m od obchodního centra.

Autobusové spojení linky: 101 a 103

 

Moderní dvoupatrové obchodní centrum o výměře 13.000m² prodejních ploch vzniklé v centru města na nároží ulic Čechova a Šířava. Autorem projektu je ATELIER 8000 spol s.r.o., stavbu realizuje Strabag a.s. Galerie Přerov odpovídá všem současným trendům v nakupování a nabízí zákazníkům až 60 obchodů. Návštěvníci zde najdou desítky prodejen s módními značkami, obchody se sportovním zbožím, útulnou kavárnu a kvalitní restaurace, supermarket Billa, služby pro veřejnost. Součástí objektu je i parkoviště na střeše obchodního centra s kapacitou 300 míst.

 

Veřejné toalety  jsou zpoplatněny 10 Kč pro zkvalitnění služeb a zvýšení bezpečnosti. Platba je možná mincemi nebo platební kartou. Pro zákazníky kavárny a restaurací jsou připraveny žetony na vyžádání u obsluhy. Prostor umýváren na zákaznických toaletách centra je rovněž monitorován kamerovým systémem.

 

 

INFOSTÁNEK

Veškeré potřebné informace ohledně našeho obchodního centra získáte na našem infostánku. Kromě toho zde můžete zakoupit dárkové šeky, které nabízíme v hodnotě 200 a 500 Kč.

Infostánek se nachází v přízemí obchoního centra hned u vstupu z ulice Čechova.

Otevírací doba: 

Po-Pá    9.00 - 18.00

So, Ne          zavřeno


 

Wi-Fi zdarma

Bezplatné připojení k internetu dostupné v celé nákupní pasáži, včetně parkoviště.

 

BANKOMAT

Bankomat Air Bank v přízemí (naproti prodejně C&A)

Bankomat Česká spořitelna v přízemí (naproti prodejně C&A)

Bankomat Komerční banka