O nás

GALERIE PŘEROV

ČECHOVA 26, 750 02 PŘEROV

GPS:
Š.: 49.4503714N
D.: 17.4554472E

Dostupnost od centra města je 5min pěší chůzí. Čechova ulice, na které se OC Galerie Přerov nachází je jedna z hlavních tepen spojujících město s autobusovým a vlakovým nádražím (dostupnost od nádraží 10min pěší chůzí). Naučná cyklostezka končí 400m od obchodního centra.

Autobusové spojení linky: 101 a 103

 

Moderní dvoupatrové obchodní centrum o výměře 13.000m² prodejních ploch vzniklé v centru města na nároží ulic Čechova a Šířava. Autorem projektu je ATELIER 8000 spol s.r.o., stavbu realizuje Strabag a.s. Galerie Přerov odpovídá všem současným trendům v nakupování a nabízí zákazníkům až 60 obchodů. Návštěvníci zde najdou desítky prodejen s módními značkami, obchody se sportovním zbožím, útulnou kavárnu a kvalitní restaurace, supermarket Billa, služby pro veřejnost a dětská herna Človíčkov. Součástí objektu je i parkoviště na střeše obchodního centra s kapacitou 300 míst.

 

INFOSTÁNEK

Veškeré potřebné informace ohledně našeho obchodního centra získáte na našem infostánku. Kromě toho zde můžete zakoupit dárkové šeky, které nabízíme v hodnotě 200 a 500 Kč.

Infostánek se nachází v přízemí obchoního centra hned u vstupu z ulice Čechova.

Otevírací doba: 

Po-Ne    09.00 - 20.00
 

Wi-Fi zdarma

Bezplatné připojení k internetu dostupné v celé nákupní pasáži, včetně parkoviště.

 

BANKOMAT

Bankomat Air Bank v přízemí (naproti prodejně C&A)

Bankomat Česká spořitelna v přízemí (naproti prodejně C&A)

Bankomat Komerční banka

DĚTSKÝ KOUTEK

Hrací koutek Človíčkov, který najdete ve 2. patře, nabízí malým „človíčkům“ a jejich rodičům užít si příjemné chvíle v prostorách plných her a zábavy.  Na své si zde přijdou děti všech věkových kategorií od batolat po školáky.

Detail jednotky